Dne 6. února jsme měli možnost zúčastnit se Slavnosti malých čtenářů. Naši čtenáři plnili úkoly a pilně sbírali klíče k vysvobození princezny ze začarované věže. Všichni prvňáci byli úspěšní a byli tak jmenováni panem králem na malé čtenáře. Slavnost se odehrála na obecním úřadě za dohledu pana starosty a s návštěvou mnoha rodičů a prarodičů. Po slavnostním pasování jsme pozvali diváky do zimní galerie v naší tělocvičně, kde jsme vystavovali mnoho krásných obrázků, zahráli krátkou pohádku a zazpívali i několik veselých písniček. Více v naší fotogalerii.

Tento týden končí badatelský klub a klub deskových her. Rádi bychom vám nabídli možnost pokračovat v těchto aktivitách, ale formou integrovaného anglického jazyka. Klub je podporován projektem EU – je zdarma.

Klub anglického jazyka – každé pondělí 13:30 - 15:00 od 10.2.2020

30.1.2020 jsme rozdali pololetní vysvědčení. Hodnocení i sebehodnocení dětí probíhá průběžně po celý školní rok a tak nečekalo rodiče žádné velké překvapení. Děti mají za sebou mnoho sportovních i vzdělávacích aktivit, návštěvu divadla i společenské akce ve škole. V současné době jezdíme plavat (nahlédněte do naší fotogalerie), plánujeme besedu se spisovatelem a návštěvu velikonoční výstavy. Děti rozvíjíme všestranně dle našeho školního vzdělávacího programu "Děti se učí pro život" a rodiče mají možnost nás kdykoli kontaktovat osobně. Jakou radost měli naši prvňáčci z prvního vysvědčení, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Vědeckou show si pro žáky MŠ a ZŠ připravil pan Martin Maschall ze společnosti Marstafit. Díky úžasné podívané byli žáci zasvěcení do tajů chemie a fyziky. Vše bylo doplněno zajímavými a poučnými informacemi. Tato zábavná věda nadchla nejen žáky, ale i učitelé. Více v naší fotogalerii.