Stejně jako každý rok, tak i letos, vyrazil 4. a 5. ročník na dopravní hřiště v Nymburce. Děti prošly odborným školením v dopravních předpisech a získaly mnoho užitečných rad jak se chovat při pohybu v dopravě. Své znalosti si vyzkoušely v testu a přímo při jízdě na kole na dopravním hřišti.

Exkurze

Mezi stále aktuálnější témata patří ochrana přírody a tak jsme neváhali a zajeli se podívat do ekocentra Huslík. Děti si zde vyzkoušely role pozorovatelů a dozvěděly se mnoho o práci ošetřovatelů. Počasí nám přálo a nádherná příroda Polabí nám byla skvělým průvodcem. Více ve fotogalerii.

Naše úspěchy

Naše žákyně Karolína Batlíková a Karolína Krejsová se zúčastní slavnostního předávání cen v soutěži Požární ochrana očima dětí, kde převezmou ocenění za 5. a 4. místo. Svými výkresy uchvátily porotu a my jim moc gratulujeme.

Besip již každoročně vyhlašuje soutěž mladých cyklistů a tak i letos se naše malotřídní škola zúčastnila. V úkolech jízdy zručnosti, jízdy na dopravním hřišti, poskytnutí první pomoci a všeobecném testování obsadila jako jediná malotřídní škola krásné 5. místo. Moc gratulujeme!