Přihlašovat budou rodiče své děti nejprve ve škole či na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a po závazném otevření online na adrese: ddmpodebrady.iddm.cz

V případě většího zájmu (nad stanovenou kapacitu), budou přijati žáci podle data závazného přihlášení ve škole.

První školní den - Základní škola Velká Dlážka 5 |zsvd.cz | ZŠ Přerov První školní den jsme letošní školní rok zahájili zcela netradičně a naše školáky a především naše nové prvňáčky jsme přivítali v zrekonstruovaném kostele v naší obci. Ve škole stále probíhá rekonstrukce půdních prostor a tak i následující první školní dny byly ve znamení výletů a výuky v DDM Poděbrady. Od pondělí 7. září pracujeme již v našich nově vymalovaných třídách a výuka probíhá bez omezení. Věříme, že se dětem třídy líbí a budou jim inspirujícím prostředím pro nová přátelství, veselé zážitky a zajímavé vědomosti. Neváhejte a nahlédněte do naší fotogalerie.

 První a druhý týden v srpnu jsme na naší škole uspořádali dva čtyřdenní bezplatné kempy. Projekt s názvem Vzdělávací dny Asociace školních sportovních klubů vznikl ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy za účelem zmírnění dopadů na vzdělávání dětí v souvislosti s uzavřením škol a byl určen pro skupiny dětí od deseti do patnácti členů. Vzdělávací den byl tvořen dopoledním naučně-populárním vzdělávacím blokem, který byl zaměřen na práci v týmu a společný zážitek. Děti navštívili odbornou učebnu fauny a flóry v zoo Chleby, Polabské muzeum v Poděbradech, pracovaly s mikroskopem a realizovaly přírodovědné pokusy. V odpoledním volnočasovém bloku si děti zahrály mnoho netradičních her, zaběhly si orientační běh v lese, vyrazily na minigolf do Kerska či zaplavat a zahrát bowling do Poděbrad. Obědy a odpolední společné svačinky nesměly chybět. Oba kempy byly velmi zdařilé. Zažili jsme různá dobrodružství a velkou zábavu, a proto doufáme, že projekt bude pokračovat i v příštím roce. Děkujeme a navštivte také naši fotogalerii.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb