Ve středu 26.6. jsme společně s předškoláky navštívili Obří akvárium a Planetárium v Hradci Králové. Výlet se nám všem moc líbil a krásné zážitky jsme si rozhodně užili. Doufáme, že stejné krásné a bohaté budou celé vaše prázdniny těšíme se zase v září na další společné chvíle!

Čas tak rychle běží...24.6. jsme při slavnostní příležitosti vyvážení páťáků, uspořádali krátkou školní akademii. Děti zpívaly , hrály a tančily před zraky rodičů a zejména prarodičů a zároveň jsme kromě žáků 5.tříd, slavnostně vyvezli i paní Janu Vyskočilovou. Děkujeme všem za návštěvu a drobné pohoštění pro děti.

Stejně jako každý rok, tak i letos, vyrazil 4. a 5. ročník na dopravní hřiště v Nymburce. Děti prošly odborným školením v dopravních předpisech a získaly mnoho užitečných rad jak se chovat při pohybu v dopravě. Své znalosti si vyzkoušely v testu a přímo při jízdě na kole na dopravním hřišti.

Exkurze

Mezi stále aktuálnější témata patří ochrana přírody a tak jsme neváhali a zajeli se podívat do ekocentra Huslík. Děti si zde vyzkoušely role pozorovatelů a dozvěděly se mnoho o práci ošetřovatelů. Počasí nám přálo a nádherná příroda Polabí nám byla skvělým průvodcem. Více ve fotogalerii.