Dýně pro Lhotu

Sychravý a studený podzim je tu a k tomu patří i každoroční akce naší školy pro širokou veřejnost. Naše brána se opět otevřela všem strašidlům a bytostem čarovným. Čekaly na ně tajemné, kreativní i sportovní úkoly, teplé občerstvení a samozřejmě soutěž nádherných vyřezaných či zdobených dýní. Tentokrát se ty nejlepší vybraly společným hlasováním, které bylo opravdu těsné. Na školáky potom čekalo mnoho soutěží a zábavy s Petrem Panem, noční stezka, společná večeře a nocování ve škole. Program byl opravdu bohatý a všichni jsme si užili mnoho zábavy. Děkujeme všem, kteří nám připravili bohatou snídani a svačinku v podobě různých koláčů, bábovek, toustů, ovoce atd. Více také v naší fotogalerii.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb