Adventní čas

Advent je v plném proudu a my jsme ho již tradičně odstartovali adventním zpíváním a školním jarmarkem. Děti zpívaly v kostele některé tradiční i netradiční vánoční melodie, naši páťáci nás provedli adventními symboly a tradicemi. Všichni, kdo zavítali si prohlédli a zakoupili nádherné vánoční dekorace, které si připravili a vyrobili naši žáci. Všem moc děkujeme, štědrý výtěžek použijeme opět jako příspěvek na pěkný výlet. Další krásné zastavení v předvánočním čase se konalo 12. prosince u nás ve škole, kde proběhlo další Vánoční perníkování. Rodiče spolu s dětmi si namalovali perníčky, vyrobili vánoční hvězdy, voňavá mýdla, papírové andílky a přání, zařádili si při turnajích v ping pongu, ale hlavně si užili krásné společné zážitky v klidu a příjemné atmosféře. Více v naší fotogalerii.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb