Konec školního roku 2019/2020

Ve čtvrtek 25.6. se naše školní brána otevřela, ale ne abychom přivítali návštěvu, ale naopak, abychom slavnostně vyvezli naše páťáky a otevřeli jim pomyslnou bránu do dalšího vzdělávání na 2. stupni. Svůj odchod měli opepřený několika úkoly a návštěvou "trochu podivínské" Elizabethy Ptáčkové, která dětem ukázala opravdu zvláštní výukové metody. Prvňáčci svým spolužákům zazpívali a zatančili a naši velcí kamarádi nám zahráli několik vydařených zábavných scének. Přejeme všem hodně zdaru na jejich cestě životem a mnoho úspěchů nejen ve školních lavicích. 

V pátek 26.6. jsme rozdali závěrečné vysvědčení. Jak veselo jsme měli poslední dny ve škole, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. 

Prázdniny plné krásných zážitků přejí zaměstnanci ZŠ Kostelní Lhota! 

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb