Ohlédnutí za vzdělávacími dny v Kostelní Lhotě

 První a druhý týden v srpnu jsme na naší škole uspořádali dva čtyřdenní bezplatné kempy. Projekt s názvem Vzdělávací dny Asociace školních sportovních klubů vznikl ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy za účelem zmírnění dopadů na vzdělávání dětí v souvislosti s uzavřením škol a byl určen pro skupiny dětí od deseti do patnácti členů. Vzdělávací den byl tvořen dopoledním naučně-populárním vzdělávacím blokem, který byl zaměřen na práci v týmu a společný zážitek. Děti navštívili odbornou učebnu fauny a flóry v zoo Chleby, Polabské muzeum v Poděbradech, pracovaly s mikroskopem a realizovaly přírodovědné pokusy. V odpoledním volnočasovém bloku si děti zahrály mnoho netradičních her, zaběhly si orientační běh v lese, vyrazily na minigolf do Kerska či zaplavat a zahrát bowling do Poděbrad. Obědy a odpolední společné svačinky nesměly chybět. Oba kempy byly velmi zdařilé. Zažili jsme různá dobrodružství a velkou zábavu, a proto doufáme, že projekt bude pokračovat i v příštím roce. Děkujeme a navštivte také naši fotogalerii.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb