První školní den

První školní den - Základní škola Velká Dlážka 5 |zsvd.cz | ZŠ Přerov První školní den jsme letošní školní rok zahájili zcela netradičně a naše školáky a především naše nové prvňáčky jsme přivítali v zrekonstruovaném kostele v naší obci. Ve škole stále probíhá rekonstrukce půdních prostor a tak i následující první školní dny byly ve znamení výletů a výuky v DDM Poděbrady. Od pondělí 7. září pracujeme již v našich nově vymalovaných třídách a výuka probíhá bez omezení. Věříme, že se dětem třídy líbí a budou jim inspirujícím prostředím pro nová přátelství, veselé zážitky a zajímavé vědomosti. Neváhejte a nahlédněte do naší fotogalerie.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb