1. adventní neděle a vánoční vystoupení

První adventní neděle je za námi a čas těšení a očekávání před námi. Děti se pilně připravovaly na vánoční trh a zpívání k rozsvěcení vánočního stromu v Kostelní Lhotě. Bohužel současná situace tomu nechtěla a tak děti musely zpívat bez diváků. Abychom vás však neochudili o nádherný zážitek, máme pro vás jejich vystoupení nahrané. Vánoční prodej výrobků proběhl v pátek odpoledne a i přes velice rychle naplánovaný čas byla účast hojná a vaše příspěvky štědré. Moc děkujeme za pochopení a přejeme všem krásný a klidný advent plný zdraví a rodinné pohody.  

 Vánoční vystoupení Svatou dobu již tu máme

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb