Deníček obyčejných hrdinů

Naše škola se dlouhodobě snaží vést žáky k samostatnému řešení problémů spojených s životním prostředím u nás v obci, zvyšovat jejich zájem o život a přírodu kolem sebe a přebírat tak zodpovědnost za své počínání. K tomuto tématu nám slouží také zapojení se do výzvy programu Ekoškoly a aktuálně Kampaň obyčejného hrdinství. https://ekoskola.cz/cz/kampan-2022 Žáci v týdnu od 18. - 22. dubna konali samé dobré skutky pro svět kolem nás a své aktivity zapisovali do deníčků obyčejných hrdinů. Aktivity byly zaměřené na ochranu přírody a zvelebování naší zahrady, na odpovědné a šetrné hospodaření v domácnosti, vzdělávání se a rozvíjení se v EKO principech a vše bylo plné radosti a zábavy ze života. Z celkového hodnocení vyzdvihněme například 24 zasazených bylin, 12 keřů, zavedení využití dešťové vody na naší zahradě a zorganizování dní bez technologií a společné akce s mateřskou školou u nás v obci. Podívejte se do naší FOTOGALERIE

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb