3. Den s Krakonošem a se zpěvem

 Z postele nás dnes ráno vytáhlo krásné slunečné počasí a velká touha po nových zážitcích. Děti se rychle připravily na pravidelné bodování pokojů a vyrazili jsme na autobus směr Harrachov. Tam na nás již čekala mašinka, která nás vzala za nádhernými vyhlídkami k Mumlavským vodopádům, mamutím skokanským můstkům a rozhledy kolem Harrachova. Po obědě nás čekala velice zajímavá prohlídka sklárny, návštěva muzea a podnikové prodejny. Po návratu by leckdo očekával, že budeme unavení, ale náš večer byl plný kultury. Do světa módy nás vtáhla módní přehlídka, uši potěšil zpěv a oči a tělo tanec. Ne nadarmo byly v Kořenově lázně.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb