Soutěž o nejlepší Lhotskou dýni

Dveře naší školy v Kostelní Lhotě se pravidelně otevírají všem strašidlům, strašáčkům, čarodějnicím, kostlivcům, duchům a především našim známým a přátelům. Každý rok společně oslavujeme krásné podzimní dny a soutěžíme o NEJ Lhotskou dýni. Dýní se sejde vždy hojně a porota složená ze zástupců rodičů a obce má nelehkou úlohu, protože dýně jsou všechny krásné a nápadité. Každý rok se naše brány otevírají také průvodu z mateřské školy a nejen předškoláčci se tak pomalu a plynule seznamují s pedagogy, ale i s děním a prostory ve škole. Děti na zahradě tvoří a soutěží a nám je vždy velkým potěšením nabídnout všem rodinám, přátelům a známým čas a prostor k setkávání, seznamování a sdílení společných zážitků. Pravidelně na nás čeká také vzácná návštěva např. z pevnosti Boyard – otec Fura, Paní ohně, strašidelná Gertruda, Degestréna a strašák Hubert. Odměna čeká nejen na děti, ale velmi lahodné a teplé nápoje čekají i na dospěláky. Školáci se po té odebírají do školy, kde na ně čeká večeře a pohádkové kino. U nocování ve škole nemůže scházet ani naše dušičková návštěva s malou stezkou odvahy, kterou si zdárně užívají všechny děti. Od Bílé paní za odměnu obdrží diplom a malou odměnu. Tak na podzim zase na shledanou …

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb