Aktivní podzim

"Bylo to dobrý"… Zaznívalo z úst dětí, když jsme odcházeli ze zimního stadionu v Poděbradech. Nadšené úsměvy dětí a jejich radost z pohybu byla tou nejsladší odměnou za uspořádání této akce. A co na tom, že jsme sebou občas žuchli na led a sem tam se objeví modřinka. To prostě k životu patří a děti se učí se vším všudy. Bruslení dětem přináší zábavu, jízda na ledě je nenapodobitelným zážitkem a děti občas spadnou, ale učí se zase znovu vstát.

Nádherný podzim za okny nám zase přináší obrovskou dávku inspirace do hodin výtvarné výchovy, pracovních činností a svou fantazii můžeme nechat rozvinout i v dalších oblastech lidského vnímání světa. Aktivně jsme se zapojili také do stavění ptačích budek a pečení brambor v MŠ. Nahlédněte do naší fotogalerie.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb