Přijmeme kvalifikovaného pedagoga pro 1. stupeň.

Životopisy zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rozhodnutím usnesení vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 je možné obnovit za dodržení ochrany zdraví kontaktní – prezenční provoz v prostorách ZŠ (viz manuál Ochrana zdraví a provoz ZŠ v období do konce školního roku 2019/2020), který byl Mimořádným opatřením MZDR a s doporučením MŠMT dne 11. 3. 2020 pozastaven.

Škola bude opět otevřena od 25. 5. 2020 po celý týden pro všechny naše žáky, kteří do školy nastoupit chtějí a jejichž zdravotní stav jim to umožňuje.

Homogenní skupiny budou rozděleny podle ročníků, tak jak byli žáci doposud zvyklí v jednotlivých třídách. Plné znění rozhodnutí naleznete zde.

Vláda vyhlásila s platností od 11. 3. 2020 uzavření všech základních a středních škol. Toto mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

ZŠ Kostelní Lhota bude s platností od 11. 3. uzavřena včetně družiny.

V souvislosti s mimořádným opatřením, zveřejňujeme Nařízení MZ ČR a doplňujeme informace ČSSZ o nároku na ošetřovné, které mohou čerpat rodiče dětí, kteří v důsledku tohoto nařízení zůstanou doma s dětmi do 10 let.

Tyto informace naleznete v rubrice DOKUMENTY na našem Google disku : 

ČSSZ Doporučený postup

Mimořádné opatření

Karantena a ošetřovné

 

Pro žáky všech ročníků sestaví jejich vyučující týdenní plány s obsahem probíraného učiva a zašlou je rodičům e-mailem.Každý rodič se může v případě potřeby obracet e-mailem, či telefonicky na „svého“ učitele.

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví  ČR a ministr zdravotnictví ČR vyzývají občany, kteří se v těchto dnech vrací do ČR z pobytu v Itálii, Německu a Rakousku, aby zůstávali doma a telefonicky kontaktovali svého lékaře, popřípadě krajskou hygienickou stanici. 

Žádáme rodiče, aby po návratu z cest ze zahraničí zodpovědně vyhodnotili situaci, a pokud navštívili oblasti zasažené koronavirem, aby se řídili aktuálním doporučením MZ ČR a Státního zdravotního ústavu.

http://www.khsstc.cz/dokumenty/mimoradne-opatreni-mz-cr-ze-dne-6--3--2020-5703_5703_161_1.html

Mgr. Hana Čermáková

ředitelka školy

  • 1
  • 2
Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb