Přijmeme kvalifikovaného pedagoga pro 1. stupeň.

Rozhodnutím usnesení vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 je možné obnovit za dodržení ochrany zdraví kontaktní – prezenční provoz v prostorách ZŠ (viz manuál Ochrana zdraví a provoz ZŠ v období do konce školního roku 2019/2020), který byl Mimořádným opatřením MZDR a s doporučením MŠMT dne 11. 3. 2020 pozastaven.

Škola bude opět otevřena od 25. 5. 2020 po celý týden pro všechny naše žáky, kteří do školy nastoupit chtějí a jejichž zdravotní stav jim to umožňuje.

Homogenní skupiny budou rozděleny podle ročníků, tak jak byli žáci doposud zvyklí v jednotlivých třídách. Plné znění rozhodnutí naleznete zde.

Vláda vyhlásila s platností od 11. 3. 2020 uzavření všech základních a středních škol. Toto mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

ZŠ Kostelní Lhota bude s platností od 11. 3. uzavřena včetně družiny.

V souvislosti s mimořádným opatřením, zveřejňujeme Nařízení MZ ČR a doplňujeme informace ČSSZ o nároku na ošetřovné, které mohou čerpat rodiče dětí, kteří v důsledku tohoto nařízení zůstanou doma s dětmi do 10 let.

Tyto informace naleznete v rubrice DOKUMENTY na našem Google disku :

ČSSZ Doporučený postup

Mimořádné opatření

Karantena a ošetřovné

Pro žáky všech ročníků sestaví jejich vyučující týdenní plány s obsahem probíraného učiva a zašlou je rodičům e-mailem.Každý rodič se může v případě potřeby obracet e-mailem, či telefonicky na „svého“ učitele.

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví  ČR a ministr zdravotnictví ČR vyzývají občany, kteří se v těchto dnech vrací do ČR z pobytu v Itálii, Německu a Rakousku, aby zůstávali doma a telefonicky kontaktovali svého lékaře, popřípadě krajskou hygienickou stanici.

Žádáme rodiče, aby po návratu z cest ze zahraničí zodpovědně vyhodnotili situaci, a pokud navštívili oblasti zasažené koronavirem, aby se řídili aktuálním doporučením MZ ČR a Státního zdravotního ústavu.

Mgr. Hana Čermáková