Začátek školního roku 2020/2021

Vážení rodiče,

v úterý 1. 9. 2020 má být v naší škole zahájen Nový školní rok. Vzhledem k tomu, že bohužel ještě není hotová rekonstrukce podkroví, která zde probíhala celé prázdniny a interiéry v současné době prozatím nejsou vhodné k bezpečnému pohybu našich žáků v prostorách školy (buduje se schodiště, vedoucí do podkroví), rozhodli jsme se  začít školní rok poněkud netradičně.
V úterý proběhne slavností zahájení pro všechny žáky a přivítání nových prvňáčků na zahradě školy (při nepřízni počasí máme přislíben stan od dobrovolných hasičů).
Všichni žáci naší školy dostanou lístečky se seznamem pomůcek, které si pro tento rok mají obstarat.
Ve středu pojedeme na celodenní výlet - čas a místo srazu budou ještě upřesněny.
Ve čtvrtek a v pátek máme přislíbeno zázemí v DDM Symfonie v Poděbradech. Žáci se zde již budou trošku učit (spíše půjde o opakování po prázdninách) a zároveň budou probíhat volnočasové aktivity s vychovatelkami ŠD.
Sraz žáků bude od 7:45 do 8:00 v hlavním sále DDM v Poděbradech. Zde si je také budou moci rodiče v 16 hodin vyzvedávat. Obědy budou mít žáci po tyto dny zajištěny. Děkuji za pochopení.

ředitelka školy Mgr. Hana Čermáková