„Citius, Altius, Fortius“ (rychleji, výše, silněji)

Olympijské heslo, jehož autorství se připisuje příteli Pierre de Coubertina, pedagogovi a sportovnímu funkcionáři R. P. Didonovi, vyjadřuje poselství MOV ke všem, kdo náleží k olympijskému hnutí: usilovat o neustálý pokrok, vyniknout v souladu s duchem olympismu. Stejně jako mnoho z vás tak i nás všechny ve škole pohltila olympijská horečka. Měsíc únor jsme věnovali nejen historii a tradicím olympijských her, ale také dodržování pravidel, sportovním zásadám a sportům jak tradičním tak netradičním. Děti řešily různé kvízy a hádanky, tvořily vlastní olympijské medaile a talismany, zajímaly se o lidské proporce a modelovaly lidské postavy. Více v naší fotogalerii.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb