Školní zpravodaj - březen

Březen za kamna vlezem“ ...Tak takové rčení rozhodně neplatilo pro děti ZŠ Kostelní Lhota. První slunečné dny děti motivovaly k tvorbě krásné jarní výzdoby a k přípravám na oslavu Masopustu. Děti si rozdělily tradiční masky a své role doplnily krásnými říkadly a zpěvy. Společně s dětmi z MŠ požádaly o povolení tanců a hodování pana starostu a vydaly se na krátkou obchůzku po obci.

V družině si děti užily karneval plný různých her a nechyběla ani pořádná diskotéka. Naši Ict technologii posílilo dalších deset tabletů z finančních prostředků EU - moderní technologii využíváme v různých předmětech a mezipředmětových vazbách. Malí herci z divadelního kroužku vystoupily se svou divadelní hrou v MŠ. Hry O Nemytovi a Chytrém Kohoutkovi se opravdu moc líbily a jistě bude ještě příležitost předvést naše umělce veřejnosti. Kostelní Lhotu opět navštívilo několik družstev z jiných malotřídek, aby se utkaly o putovní pohár v golfovém patování. Ovšem štěstí bylo na naší straně a pohár zůstal doma.

Mnoho je za námi, ale mnoho nás ještě čeká např. návštěva knihovny v Sadské a v Poděbradech,den Země, soutěž na dopravním hřišti a škola v přírodě.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb