Základní škola v Kostelní Lhotě


Co nabízíme?

  • škola rodinného typu
  • nízký počet žáků ve třídě
  • všestranný rozvoj osobnosti
  • anglický jazyk od 1.třídy
  • práce se soudobými technologiemi

 

  • Titulní stránka

Ve středu 26.6. jsme společně s předškoláky navštívili Obří akvárium a Planetárium v Hradci Králové. Výlet se nám všem moc líbil a krásné zážitky jsme si rozhodně užili. Doufáme, že stejné krásné a bohaté budou celé vaše prázdniny těšíme se zase v září na další společné chvíle!

Čas tak rychle běží...24.6. jsme při slavnostní příležitosti vyvážení páťáků, uspořádali krátkou školní akademii. Děti zpívaly , hrály a tančily před zraky rodičů a zejména prarodičů a zároveň jsme kromě žáků 5.tříd, slavnostně vyvezli i paní Janu Vyskočilovou. Děkujeme všem za návštěvu a drobné pohoštění pro děti.

Stejně jako každý rok, tak i letos, vyrazil 4. a 5. ročník na dopravní hřiště v Nymburce. Děti prošly odborným školením v dopravních předpisech a získaly mnoho užitečných rad jak se chovat při pohybu v dopravě. Své znalosti si vyzkoušely v testu a přímo při jízdě na kole na dopravním hřišti. 

Exkurze

Mezi stále aktuálnější témata patří ochrana přírody a tak jsme neváhali a zajeli se podívat do ekocentra Huslík. Děti si zde vyzkoušely role pozorovatelů a dozvěděly se mnoho o práci ošetřovatelů. Počasí nám přálo a nádherná příroda Polabí nám byla skvělým průvodcem. Více ve fotogalerii.

Se školou na golf
Česko sportuje
Čtení pomáhá
Ovoce a zelenina do škol
MAS Podlipansko
DM preventivní program Veselé zoubky
ARTOFOTO.cz © 2017 created by Grafiweb